OM-App for iPhone
icon_play New CD: Garden of Love
'Wake me up' by Madhukar
Urnik
Rishikesh 25. marec - 2. april | Open Satsang
Rishikesh, Indija
Free admission
Ura: 17 - 18.30 h
Kraj: Hotel BrijWasi Palace, behind Parmath Niketan, Ram Jhula, Rishikesh
Info: Krisnadas +91 741 491 25 23
krisnadas@madhukar.org

yds en th 16 13. - 18. april 2017 (Velikonočni prazniki)
Yoga der Stille
Oberstaufen, Nemčija
Info: Shivani +49 7121 6 80 81 69 ali +49 171 217 43 38
shivani@madhukar.org

28. april - 1. maj | Dunaj, Avstrija
Ura: pet 19 - 20.30 h, sob 10.30 - 14.30 h
ned 11.30 - 15.30 h, pon 11.30 - 15.30 h
Kraj: Amidazentrum, Neubaugasse 12-14/2/MZ/2/14, 1070 Wien
Info: Doro +43 699 17 24 33 77
wien@madhukar.org

6. - 7. maj | Frankfurt, Nemčija
Ura: sob 10.30 - 14.30 h, ned 11.30 - 15.30 h
Kraj: tanzszene, Kurfürstenstraße 60, 60486 Frankfurt
Info: Glorinda +49 151 10 70 01 25
frankfurt@madhukar.org

Berlin th 15 19. - 21. maj | EinsseinBerlin - Happiness in Oneness
Ura: pet 19 - 20.30 h, sob 10.30 - 14.30 h , ned 11.30 - 15.30 h
Kraj: Yogaraum, Greifswalder Str. 208
1. Etage, HH rechts, 10405 Berlin, Nemčija
Info: Anne +49 163 9 89 12 38
berlin@madhukar.org

25. maj | Leimen, Nemčija
Ura: 11.30 - 15.30 h
Kraj: Bayermühle 5, 69181 Leimen
Info: Barbara +49 6224 7 34 83
leimen@madhukar.org

26. - 28. maj | Stuttgart, Nemčija
Ura: pet 19 - 20.30 h, sob 10.30 – 14.30 h, ned 11.30 – 15.30 h
Kraj: IDOGOHAUS Stuttgart, Böheimstr. 47/1, 70199 Stuttgart
Info: Leela +49 171 7 87 85 35
stuttgart@madhukar.org

29. maj | Ulm, Nemčija
Ura: 20.15 - 21.45 h
Kraj: Haus am Fluss, Stadtregal, 3. Stock
Magirus-Deutz-Straße 2, 89077 Ulm
Info: Katrin +49 151 40 14 94 43
ulm@madhukar.org

dv en th 17 4. - 10. junij 2017 | Silent Lake
Starnberško jezero (Starnberger See), Nemčija - Tihi Retreat
Info: Deva +49 173 3 78 51 09
deva@madhukar.org

dv en th 17 1. - 22. julij 2017 | Dolce Vita
Toskana, Italija
z Guru Purnima zabavo dne 7. -  9. julij
Open End 9. julij
Info: Lohita +31 6 11 38 08 35
lohita@madhukar.org
Naima +39 349 3 54 22 75
naima@madhukar.org